אילנה סרוסי על השירות משחר חיים

מאז שהצטרפתי אליהם לפני שנתיים, הראש שלי שקט

חברת חשמל ומנהל עמותת הספורט הפועל מחוז תיכון תודה רבה לשחר חיים ניהול פיננסים וביטוח, מאז שהצטרפתי אליהם לפני שנתיים, הראש שלי שקט, הם מטפלים בי במסירות בכל הנושא הפיננסי והביטוחים שלי, מעדכנים אותי בשוטף, ומציעים לי כל הזמן איך אני יכול לחסוך עוד. השירות והמקצועיות ברמה מאוד גבוהה.. הם מטפלים בכל הניירת ומשאירים לי רק את החתימה בלבד, בכל הליך, מול כל הגורמים הפיננסים השונים אתם אני בקשר.

ישראל אביטל

פגשתי את שחר חיים בעקבות הבנתי שאין סדר והגיון בעינייני הפיננסיים

במספר תחומים כגון:

חסכון, השקעות,ביטוח בריאות וסיעוד, ביטוח חיים ופנסיה.
בעזרתו, בתהליך מובנה ועיניני, הכנסנו סדר, הגיון והרבה חסכון בנושאים הפיננסיים של משפחתנו.

שחר האיר את הדרך לשקול נכון, לתעדף, לצמצם עלויות, לבטל כפילויות ולהגיע להבנה אחרת לגבי מכלול הנתונים הרב, שהרכיב את התיק הפיננסי המשפחתי.
שחר עושה זאת במקצועיות, בשיתוף פעולה, עם יחסי אנוש טובים ובאופן שמגיע לתוצאות המצופות.


אני ממליץ מאוד, למי שנזקק לשירות מסוג זה, להעזר בשחר חיים ובצוות שעימו.

אקי ברושי, מוסמך במדעי החיים
ואל"מ (מיל")

דרור בר ביטול כפל ביטוחים

עופר נחום ביטול כפילויות וסדר בביטוחים

ברצוננו להודות לך על המהלך הכלכלי המצוין בו הולכת אותנו

לכבוד שחר חיים, ברצוננו להודות לך על המהלך הכלכלי המצוין בו הולכת אותנו. ראשית, מודל הניהול הפיננסי שלך הניב לחסכונותינו בממוצע מעל 8% בחודשים האחרונים, דבר המהווה שיפורניכר על פני המצב בשנים
האחרונות. מודל זה בנוי באופן הנותן מענה לצרכינו, שהם חיסכון עם פיזור סיכונים, שכולל חיסכון פנסיוני עם תשואה גבוהה לטווח הארוך, וחיסכון לטווח הקצר והבינוני בסיכון נמוך יחסית. בנוסף, הפכת את כל התיק הפיננסי שלנו ליעיל וממוקד יותר. הבחנת בכך שחסכון ביטוח המנהלים שלנו היה בעל דמי ניהול גבוהים מהנדרש, והורדת אותם לפחות ממחצית תוך הגדלת התשואה והעברת הפוליסה לגוף מנהל טוביותר. במעבר זה הצלחת גם להקטין עבורנו את דמי הניהול בקרנות ההשתלמות שלנו. בנוסף לניהול וייעול התיק הפיננסי שלנו, אתה מסייע לנו כיום בנושא ביטוחי בריאות וביטוחי חיים, ואנו מתקדמים לקראת כיסוי מאוזן. עשית עבורנו סקר שוק מעמיק בנושא ביטוח סיעודי, ובנית עבורנו תכנית משלימה על הביטוחים הקיימים. החרטה היחידה שיש לנו בעבודה איתך היא שגילינו אותך רק עכשיו, ולא לפני כמה שנים. מעבר לפן הפיננסיגרידא, אתה מספק לנו שרות מעולה, הכולל התאמה של מערכת הזמנים שלך למערכת הזמנים העמוסה שלנו, כולל הגעה אלינו הביתה והגעה שלנו לביתך שלך. התרשמנו מהיושר, האדיבות, והמקצועיות שלך. אפילוניהול הטפסים נעשה על ידיך באופן יעיל ויוצא דופן, כך שנותר לנו רק לקרוא ולחתום. כיום ניתן להגיד שאיננו עושים אף צעד כלכלי מבלי להתייעץ איתך קודם לכן. אך מעבר לכך, אנו נהנים לעבוד איתך מכיוון שאנו נהנים מחברתך. אתה אדם אמיתי, איתו אפשר לדבר לא רק על כלכלה וכספים, אלא גם על הדברים שבאמת חשובים בחיים.

בתקווה להמשך עבודה משותפת, רונן ומלכה לוי

שחר הצליח להוריד לי את העמלות ואת הביטוחים הכפולים

גליה גרשפט על השירות שהיא מקבלת משחר חיים

אריה לשובר

המלצתו של זאב לנגר כיצד לעשות סדר אמיתי ביטוחים וביטול תשלום על ביטוחים כפולים

 

לבדיקת כפל ביטוחים ראשונית בחינם מלאו את פרטיכם:

בדיקת כפל ביטוחים